promoImage.jpg, 186kB

Prodej stavebních strojů

Zaměřujeme se na prodej značkových stavebních strojů předních světových výrobců. Dlouholeté zastoupení těchto značek je zárukou spokojenosti zákazníků a kvalitního servisního zázemí.

Diamantové kotouče, stolové pily a řezače spár NORTON Clipper

Již 20 let zastupujeme na trhu značku NORTON Clipper a prodáváme kvalitní diamantové nástroje a stroje pro diamantové řezání a broušení. V nabídce naleznete kotouče na běžné i specifické materiály. Diamantové kotouče i stroje jsou vyráběny v Evropě a 125 let zkušeností firmy NORTON Clipper zajišťuje jejich vysoký standard.

Vibrační technika Atlas Copco Dynapac

Naše stěžejní zastoupení představuje značka Atlas Copco, která před pár lety převzala produkci profesionální hutnící techniky DYNAPAC. Atlas Copco dodává vibrační techniku pro hutnění zemin a štěrků a stroje pro vibrování a úpravu betonu. Společnost si zakládá na neustálé inovaci a vysoké technické vyspělosti strojů.

Mobilní kompresory a generátory Atlas Copco

Mobilní kompresory a generátory Atlas Copco pro svou spolehlivost a výkon dlouhodobě patří ke špičce na světovém trhu. V nabídce je celá řada standardních i vysokotlakých kompresorů, záložních zdrojů a osvětlovacích stožárů.

Bourací technika Atlas Copco

Značka Atlas Copco ve svém sortimentu zahrnuje výkonná ruční pneumatická a hydraulická kladiva a hydraulické agregáty. Široká řada obsahuje také závěsná hydraulická kladiva. V posledních letech se své místo na trhu našla i motorová bourací kladiva Cobra Pro a podbíjecí kladiva na podbíjení pražců Cobra TT.

Elektrocentrály HONDA a Medved

V naší nabídce naleznete originální elektrocentrály HONDA a záložní zdroje českého výrobce MEDVED. Ucelený sortiment zajišťuje kvalitní dodávku elektrického proudu pro jakoukoliv aplikaci. Na výběr máte klasické elektrocentrály s kapacitní regulací, elektrocentrály s AVR regulací pro napájení elektroniky a pro svařovaní nebo kardanové elektrocentrály poháněné zemědělskými stroji.

Rozbrušovací pily a jádrové vrtání Husqvarna

Prodáváme a servisujeme elektrické a benzínové rozbrušovací pily, které jsou v nabídce značky Husqvarna doplněny o speciální pily s vyšší hloubkou řezu, pily pro řezání kolejnic, záchranářské pily a celou řadu užitečného příslušenství. Značka Husqvarna nabízí ucelený systém jádrového vrtání na vysoké technické úrovni.

Topidla a odvlhčovače vzduchu MASTER

Již řadu let prodáváme topidla značky Master - elektrická, naftová, plynová, infračervená pro stavební i domácí použití. Nedílnou součástí jsou i odvhčovače vzduchu a vysoušeče zdiva. Zařízení Master vynikají svým výkonem a bezporuchovostí.

Protlačovací rakety a bezvýkopové technologie TERRA

Zatupujeme švýcarskou firmu TERRA, která v současnosti nabízí nejvýkonnější zemní protlačovací rakety, ramovací rakety, řízené protlaky, trhačky potrubí a vrtací soupravy.

Kontaktní informace

MANEK stavební stroje spol. s r.o
Přerovská 68
779 00 Olomouc

Telefon:585 316 220
Mobil:776 195 303
E-mail:info@manek.cz
www.manek.cz


MANEK stavební stroje spol. s r.o
Hviezdoslavova 41
627 00 Brno - Slatina

Mobil: 776 195 303
E-mail: infobrno@manek.cz
www.manek.cz

Naše další weby
Diamantove-kotouce.eu
Stolove-pily.cz
Dynapac.cz


Půjčujeme stavební stroje
Pronájem stavebních strojů v Olomouci